Вітер: 11.27 km/h

USD 26.33   EUR 30.73
Увійти

Кам’янські спортсмени достойно виступили на Кубку України з волейболу

З 8 по 12 червня в селищі Коблеве Миколаївської області проходили змагання 27-го Кубку України серед ветеранів волейболу. Кам’янське на турнірі вперше представляли три команди: чоловіча (50+) та жіноча (45+) «Міськводоканалу» і жіноча «Прометей» (35+).

До однієї підгрупи з кам’янчанами за жеребкуванням потрапили сильні суперники: чемпіони України 2017–2018 року – команда «Дніпро» з однойменного міста, – а також представники Львова (фіналісти Кубку України 2018 року) та київська команда, що згодом стала бронзовим призером даних змагань.

Наші чоловіки (капітан Юрій Петрунич, гравці Олександр Воротняк та інші) у першій грі поступилися львівській команді, в другій – у напруженій боротьбі з рахунком 2:1 подолали чинних чемпіонів – дніпрян. У загальнокомандному заліку кам’янчани посіли шосте місце.

Жіноча збірна «Прометей» цього року виступила в оновленому складі: Наталія Васильченко (капітан команди), Лідія Емет, Олена Козиряцька-Середа, Інна Герман, Ганна Світлична і Дар’я Ванюк. До речі, саме Дар’ї було надане почесне право підняти прапор на відкритті турніру.

За підсумками змагань кам’янчанки зайняли 2-ге місце, поступившись у фінальній грі запорізькій команді.

Жінки 45+ із Кам’янського (капітан Юлія Якушева, гравці Марина Харчинська, Вікторія Глонь, Катерина Латинцева та ін.) вперше виступили на змаганнях такого рівня. Незважаючи на це, виступ виявився більш ніж вдалим: вони перемогли з рахунком 2:0 команду Запоріжжя – чинних власників Кубку – та стали чемпіонами України.

Кубки та медалі переможцям змагань вручав олімпійський чемпіон 1968 року (Мехіко), заслужений майстер спорту СРСР Володимир Іванов.

Асоціація ветеранів волейболу Дніпропетровської області (президент – Іван Бабич) від імені гравців усіх команд висловлює вдячність за ініціативу міському голові Андрію Білоусову, а також дякує за фінансову підтримку і сприяння депутату міської ради Сергію Миршавці, директору комунального виробничого підприємства «Міськводоканал» Олександру Плахотніку та директору ТОВ «Промремсервіс-ресурс» Оксані Федосюк.