26°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 51%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.18   EUR 31.13
Увійти

Кам’янські управлінці вимагають, щоб металургійний комбінат якнайшвидше встановив очисні споруди на підприємстві

Екологічна ситуація у Кам’янському значно погіршилася після запуску Дніпровського меткомбінату. Після початку його роботи мешканці почали скаржитися на шкідливі викиди у повітря. За півтора місяця до управління екології та природних ресурсів міської ради надійшло понад 40 звернень.

Під час чергового засідання міської комісії з екологічних питань, яке відбулося 26 вересня, перший заступник мера Олександр Чернишов повідомив, що ПАТ «ДМК» до сих пір не надало копію акту перевірки Державної екологічної інспекції, що працювала на підприємстві з 23 серпня по 7 вересня. На питання, щодо комплексних заходів, що мають бути вжиті комбінатом для поліпшення екологічної ситуації в місті чітких відповідей також не надано. Представник підприємства лише зазначив, що планово-попереджувальні ремонти йдуть згідно з встановленим графіком.

 «Люди подали 3 електронні петиції з проханням припинити діяльність дніпровського меткомбінату. Були звернення до міського голови, на телефонну лінію облдержадміністрації та навіть на Урядову гарячу лінію. Місто потерпає від тонн отруйних речовин. Крім того, підприємство відмовляється добровільно платити податки, згідно з чинними коефіцієнтами, говорячи про те, що ми можемо подати на них до суду. Йдеться про десятки мільйонів гривень, які б могли бути спрямовані на вирішення проблем у сфері екології, охорони здоров'я та інших. Ми вважаємо такий підхід з боку керівництва комбінату неправильним і недалекоглядним», - відзначив перший заступник міського голови Олександр Чернишов.

За підсумками засідання управлінню екології та природних ресурсів спільно з юридичним відділом міськради доручено підготувати звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України з проханням тимчасово зупинити дію Дозволу на викиди ПАТ «ДМК» до моменту усунення надмірних викидів речовин, що забруднюють навколишнє середовище. Крім того, фахівці управління екології звернуться до міського відділу лабораторних досліджень та спостережень за забрудненнями довкілля з проханням провести додаткове дослідження атмосферного повітря в зоні дії ДМК.

Останнє редагування Середа, 27 вересня 2017 15:16

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.