Вітер: 17.70 km/h

USD 26.18   EUR 31.13
Увійти

Кам’янський боксер має великий шанс потрапити на чемпіонат Європи

Із 27 по 31 березня в місті Чугуїв пройшов Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті видатного українського спортсмена, заслуженого майстра спорту СРСР Анатолія Кліманова. Змагання, в яких брали участь понад сто майстрів шкіряної рукавички 2004-2005 років народження із двадцяти областей країни, стали етапом відбору на участь в чемпіонаті Європи.

Кам’янське на турнірі представляли два боксери.

Для Максима Кнута, вихованця тренера Валерія Шульги з ДЮСШ № 1, цей турнір став «золотим». Виступаючи у ваговій категорії 54 кг, юнак виграв з однаковим рахунком 5:0 обидві зустрічі. Спочатку він переміг свого земляка з Дніпра Юсіфа Рзаєва. Така ж доля чекала і на минулорічного чемпіона України Михайла Матусова з Донецької області.

Тепер кам’янчанин у складі збірної країни проведе з 11 по 27 квітня тренувальні збори у Надвірній, що в Івано-Франківській області. Після цього стане відомим склад української команди, яка в травні поїде на чемпіонат Європи в Болгарію. Тренер Валерій Шульга впевнений, що на 99% Максим Кнут потрапить на цей спортивний форум.