-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.13   EUR 30.83
Новини 24

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов вітає медичних працівників із професійним святом

Шановні медичні працівники Кам’янського!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

Прийміть найтепліші слова вдячності за самовіддану працю, талант, милосердя та вірність своєму покликанню! Ваші золоті руки і добре серце рятують життя і повертають людям здоров’я, вселяють надію на одужання у тих, хто вже давно її втратив.

Впевнений, що ваші професіоналізм і відповідальність сприятимуть ефективному реформуванню системи охорони здоров’я: пацієнти отримуватимуть якісні медичні послуги, а ви – гідну винагороду за свою працю.

Та жодні програми і новітні технології не працюватимуть без ваших чуйних сердець, умілих рук, милосердя і любові до людей. Саме ці якості, а ще – значний досвід і вірність кращим традиціям вітчизняної медицини відрізняють лікарів Кам’янського.

І сьогодні, коли медична галузь в Україні переживає нелегкий час перетворень, ви, шановні медики, продовжуєте з честю виконувати свою місію – дбати про здоров’я громадян.


Від усієї душі бажаю вам, шановні медики, людського щастя та добра, успіхів у роботі, душевних і фізичних сил, невичерпної енергії, і, звичайно, – міцного здоров’я!

Зі святом!

З повагою
Міський голова                            Андрій Білоусов

Останнє редагування П'ятниця, 15 червня 2018 09:49

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.