25°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 40%

Вітер: 6.44 km/h

USD 28.13   EUR 33.08
Увійти

Кам’янський міський голова дав вказівку знизити тарифи на квартплату

У Камянському на 15 відсотків знизять тарифи на квартплату для мешканців багатоквартирних будинків, повідомляє прес-служба міської ради.

Таке доручення дав сьогодні, 24 квітня, міський голова Андрій  Білоусов на оперативній нараді за участю своїх заступників, начальників управлінь і керівництва комунального підприємства «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду».

«Новий тариф буде виставлено споживачам із 1 квітня. Незважаючи на це, я розумію, що тариф, раніше прийнятий рішенням виконавчого комітету, був економічно обґрунтований. Він був нижчим, ніж у інших містах області, і середнім по Україні. Але, тим не менше, ми знайшли можливість знизити раніше прийнятий тариф на 15 відсотків. Зокрема, за рахунок зниження на 5 відсотків такої складової тарифу, як «Винагорода управителя», до якої входить вартість адміністративних витрат підприємства (виплата заробітної плати працівникам, утримання спецавтотранспорту, сплата всіх видів податків і таке інше), а також шляхом зниження на 10 відсотків самого тарифу. Будемо шукати можливість компенсувати цю різницю за рахунок міського бюджету», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.