-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.18   EUR 32.13
Новини 24

Кам’янський міський голова провів особистий прийом громадян

13 березня у приміщенні громадської приймальні міський голова Андрій Білоусов провів прийом громадян з особистих питань. Звернення мешканців стосувались різних сфер життя: від економічних до побутових.

Для більш оперативного вирішення проблем кам’янчан на прийом були запрошені заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради, профільні фахівці.

Переважна частина заявників порушувала соціальні та житлово-комунальні питання: благоустрою, поточних ремонтів, опалення тощо. Містяни просили відновити зовнішнє освітлення, встановити дитячі майданчики, посприяти в отриманні реєстрації.

Зокрема, житель міста звернувся до міського голови з проханням допомогти вирішити питання покрівлі, що вже давно протікає.  Не залишилось без уваги і звернення мешканки, яка нарікала на негаразди з транспортним сполученням. Наступний відвідувач, пенсіонер, порушив проблему неякісного опалення та встановлення лічильника на теплопостачання. Учасник бойових дій із товаришем, які залишились без житла, звернулися до очільника міста з проханням виділити їм кімнату в гуртожитку.

Проте люди йшли не лише з наболілим. Говорили про зворотній зв’язок із міською владою, дякували за увагу та оперативність реагування, а також відзначали позитивні зрушення у житті міста.

Багато розглянутих питань вдалося вирішити вже під час прийому. За рештою звернень, що потребують додаткового відпрацювання, були дані доручення керівникам профільних структур та визначено терміни виконання.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.