-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.38   EUR 30.93
Новини 24

Кам’янський міський голова відповів на звернення громадян

10 квітня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів прийом громадян з особистих питань. Звернення містян переважно стосувалися соціальної сфери та житлово-комунального господарства, повідомляє прес-служба міської ради.

Мешканці просили посприяти щодо ремонту покрівлі, облаштування дворів і територій, надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення складних життєвих питань. Багато звернень стосувалося незаконно встановлених тимчасових споруд, де реалізують алкоголь. Зокрема, йшлося про кіоски, розташовані поруч із школою № 27 у селищі Романкове.

Для оперативного розгляду звернень на прийомі міського голови були присутні голови адміністрацій районів міста, керівники структурних підрозділів міськради, представники комунального підприємства «Управляюча компанія  по обслуговуванню житлового фонду».

Більшість звернень громадян вдалося вирішити на місці. За тими питаннями, які неможливо було розв'язати безпосередньо на прийомі, надано доручення профільним департаментам міськради.

«Вирішення проблем, з якими до мене приходять люди, перебуває на моєму особистому контролі», – зазначив Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.