-1°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.03   EUR 32.08
Новини 24

Кам’янський міський голова зустрівся з представниками антикорупційної ініціативи ЄС

19 березня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов зустрівся з представниками антикорупційної ініціативи Європейського Союзу EUACI. Місто з офіційним візитом відвідали голова програми ЄС антикорупційної ініціативи Ека Ткешелашвілі та експерт Богдан Бойко. Про це повідомили в прес-службі міської ради.

Під час зустрічі обговорювалась можливість участі Кам’янського в антикорупційній програмі EUACI. Ініціатива спрямована на боротьбу з корупцією і всебічну допомогу в питаннях антикорупційної діяльності. Проект розрахований на три роки, передбачає кілька напрямів і фінансується більшою мірою урядом Данії.

Програма базується на обміні досвідом та впровадженні IT-технологій, передбачає моніторинг ситуації та створення консультаційного центру в сфері протидії корупції.

Усі елементи програми підвищать контроль за діяльністю створених антикорупційних інституцій, зроблять більш ефективним процес реформування в країні, підвищать інвестиційну привабливість міста.

На даний момент триває відбірковий етап на участь у програмі. Для партнерства вивчаються найбільш цікаві міста України, які активно розвиваються. Це обласні центри, міста обласного і районного значення з чисельністю населення понад 100 тисяч, де планують впроваджувати антикорупційну політику. Усього для участі в програмі розглядається шість міст.

«Ми дуже раді, що перебуваємо в Кам’янському, і, звичайно ж, приїхали до вас невипадково. Ваше місто вже пройшло частину відбору, і сьогодні ми більш детально обговорили потенціал співпраці. Визначальним фактором для нас є те, наскільки саме місто націлене на розвиток, модернізацію та реформування для поліпшення клімату життя в соціумі та бізнесі, щоб мінімізувати корупційні ризики. Зустріч з міським головою для нас важлива і дуже обнадійлива. Вона підтвердила ту первинну позитивну інформацію про місто, яка у нас вже була», – сказала Ека Ткешелашвілі.

Андрій Білоусов також висловив зацікавленість у співпраці, пообіцявши всебічну підтримку і повну взаємодію у разі перемоги міста в конкурсному відборі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.