Вітер: 17.70 km/h

USD 28.13   EUR 33.18
Увійти

Кам’янський мотокросмен увійшов до національної збірної України

У польському Гданську завершився Мотокрос Європейських країн «MXoEN-2018». Протягом двох днів на старти виходили 11 чоловічих і 8 жіночих команд, які представляли 19 країн Європейського континенту.

Честь України захищали кам’янчанин Дмитро Чернов, дніпрянин Семен Неруш, Максим Києнко з Києва та Ярослав Крапівцев із Луганської області. За підсумками всіх гонок серед чоловічих команд в класах 85, 125 і 250 куб.см українці посіли десяте місце. Перемогли мотогонщики Італії, призерами стали спортсмени Франції та Норвегії.

Українським гонщикам банально не вистачило досвіду міжнародних змагань. Але є й приємна новина. Нашого земляка – 18-річного студента Кам’янського індустріального коледжу, майстра спорту Дмитра Чернова включили у дорослу національну збірну України на участь у Кросі Націй. На змаганнях у США, які пройдуть 7–9 жовтня, Чернов виступатиме в гонках класу МХ2.