-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.38   EUR 31.08
Новини 24

Кам’янський музей запрошує шанувальників мистецтва на нову виставку

12 лютого о 15.00 у музеї історії міста відкриється виставка живопису Бориса Сердюка «Краса довкілля вабить око». Про це повідомили на сторінці музею в Facebook.

Ім’я художника Бориса Сердюка добре відоме в Україні: учасник багатьох мистецьких заходів, успішний митець, він має широке коло друзів та шанувальників як в Україні, так і в далекому зарубіжжі.

Борис Сердюк народився у місті Конотоп Сумської області 30 червня 1960 року. Перші кроки в образотворчому мистецтві він зробив у стінах рідної школи, потім навчався у місті Юріїв-Польський в педагогічному училищі. Після закінчення училища повернувся до рідних країв, став працювати учителем креслення і малювання.

Згодом зрозумів, що для художника над усе важлива свобода творчості, тому через сімнадцять років покинув викладання і зосередився на творчій праці. Він щасливий, що має змогу займатися улюбленою справою, яку вважає сенсом свого життя. Чотири роки тому художник переїхав до Кременчука, відтоді живе і працює у цьому місті, яке припало йому до серця.

У житті митця були падіння й злети, перемоги в конкурсах і визнання шанувальників, але він ніколи не припиняв наполегливий пошук власного шляху у мистецтві.

На виставці представлені переважно нові роботи, які широко не експонувалися. Музей запрошує всіх шанувальників мистецтва на власні очі побачити і відчути дивовижну гармонію природи на полотнах художника й доторкнутися до великої таємниці Мистецтва. Виставка працюватиме до 11 березня.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.