19°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 58%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Увійти

Кам’янський «сухий закон»

Тепер придбати алкоголь у Кам’янському можна буде суворо з 8:00 – 22:00. Набуло чинності рішення міської ради про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного) у нічний час щоденно, враховуючи вихідні дні та свята. Про це повідомляється на офіційному сайті Кам’янської міської ради.

Рішення прийняте з метою формування в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних напоїв серед населення, усунення порушень громадського порядку в нічний час та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, враховуючи численні скарги мешканців міста на порушення тиші в нічний час.

Дія рішення поширюється на підприємців, які володіють цілодобовими магазинами або кіосками. Власники ресторанів чи кафе продовжуватимуть працювати в звичному режимі. Згідно з документом, на кожному об’єкті мають бути розміщенні відповідні інформаційні таблички. Контроль за виконанням даного рішення здійснюватимуть представники правоохоронних органів та громадських формувань.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.