-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.13   EUR 30.83
Новини 24

Кам’янський театр запрошує на яскравий концерт

З величезним успіхом пройшла восени минулого року на Новій сцені театру імені Лесі Українки прем’єра концерту «Vivat оперета!». Кілька хвилин не відпускали глядачі зі сцени щасливих артистів.

А все тому, що пустотлива, весела, легковажна і прекрасна оперета занурює в особливий, майже казковий, безтурботний і щасливий світ, – нагадує керівник літературно-драматургічної частини театру Ірина Федорова. Звичайно, у героїв трапляються прикрощі й тривоги, але швидкоплинні. Вони часом страждають від нерозділеного кохання, але дуже недовго. Бо неодмінно станеться якийсь щасливий випадок, прийдуть на допомогу друзі, проясняться заплутані обставини, і всі неприємності зникнуть, як легка хмарка в сонячний день.

Але все ж головне, що надає опереті її магічну привабливість – це музика! У концерті «Vivat оперета!» у виконанні солістів театру і оркестру ви почуєте арії та дуети з оперет, написаних королями жанру: Імре Кальманом, Йоганном Штраусом, Францем Легаром, Палом Абрахамом…

«Хочете додати до коротких січневих днів трохи яскравого сонечка і легковажних веселощів? Побувайте на концерті «Vivat оперета!» І до самого кінця зими ви не зможете сховати щасливу посмішку щоразу, як будете згадувати цю подію», – запевняють у театрі.

Концерт оркестру та солістів театру «Vivat оперета!» відбудеться на Новій сцені театру (колишній Палац імені Горького) у п'ятницю, 19 січня. Початок – о 18:00.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.