28°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 28%

Вітер: 11.27 km/h

USD 27.93   EUR 32.18
Увійти

Кам’янський ЦНАП ділиться досвідом з Центрами інших областей

Понад 190 адмінпослуг, 1,5 тисячі відвідувачів щодобово, інновації та сучасний сервіс – найкращими напрацюваннями ЦНАП Кам’янського ділиться з іншими регіонами. За позитивним досвідом приїхали три десятки фахівців з Харківської, Запорозької й Дніпропетровської областей.  
Першим гостей привітав міський голова Андрій Білоусов. «Нам дійсно є що показати. На 240 тисяч населення у нас повноцінно функціонує три ЦНАП. Після того, як ми відкрили два додаткових відділення ЦНАП у районах, кількість відвідувачів не скоротилася, як ми думали, а зросла втричі. Це свідчить про те, що всі ці послуги затребувані людьми», – сказав міський голова.

Інноваційний підхід дозволив за короткий термін перетворити Центр на сучасний сервіс обслуговування. Протягом 2017-го це відчули на собі майже 200 тисяч людей. 
«Наш ЦНАП започаткував чимало інноваційних проектів, про які говорить вся Україна. Зокрема, ми першими розробили та оптимізували послугу надання пільг АТОвцям. Унікальний проект – мобільний офіс, який орієнтований на людей з особливими потребами і дозволяє надавати їм послуги прямо вдома. Також у нас працює офіс комунальних послуг, а до кінця року відкриємо ще один – соціальних послуг», – зазначила директорка ЦНАП Марина Гурська.   


Обмінятися кращими практиками та вивчити нові напрямки організації роботи до Кам’янського приїхали 30 працівників центрів адмінпослуг із Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей. Колеги на власні очі побачили, як використовуються сучасні інформаційні технології, працюють територіальні підрозділи та як можна покращити сервіси. 

Другий день тренінгу пройде 19 жовтня в місті Дніпро.

Поліпшувати якість роботи ЦНАПів області допомагають європейські партнери. Серед найактивніших – Німецька федеральна компанія GIZ. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.