-1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 74%

Вітер: 35.40 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Капітальний ремонт школи № 42 у Кам’янському

У рамках реалізації соціально-значущих проектів Українського фонду соціальних інвестицій фінансує капітальний ремонт 42 школи по вулиці Дунайська, 51.

Учні 42 школи разом з педколективом мерзли не один рік поспіль. Вирішення питання обігріву в осінньо-зимовий період було особливо нагальним. Та і взагалі, капітального оновлення приміщень також вже тут давно не було.

Проект реконструкції розроблено за кошти міста, а сам ремонт робитимуть за рахунок Українського фонду соціальних інвестицій, який фінансує Німеччина.

Із запланованого, виконано вже 80 % робіт, а саме:  утеплено фасадну частину будівлі школи, відремонтовано шкільний ганок, встановлені металопластикові вікна. До кінця року завершать облаштування зовнішніх і внутрішніх відкосів, частково замінять двері.

Ремонтні роботи, які планується повністю завершити до кінця поточного року, не заважатимуть учням, адже складено відповідний графік ремонту, що не порушуватиме навчальний процес.

 Директор навчального закладу Ірина Мартиненко подякувала від свого імені, батьків, педагогів та учнів міському голові Андрію Білоусову за те, що багаторічна проблема з поганим опаленням в школі буде нарешті остаточно вирішена.

Останнє редагування Понеділок, 14 серпня 2017 16:51

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.