-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.18   EUR 32.13
Новини 24

Карта – вишиванка в гостях у Кам’янського

Напередодні дня Незалежності України стартувала Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна». Біле полотно з нанесеним на нього контуром карти нашої країни побувало в кожній області. Колективи казначейств вишивали карту, наносили на неї символи своїх областей і мирного життя. Кожна область вишита певним орнаментом, притаманним саме цьому регіону. Перші стібки на карті-вишиванці зробили вишивальниці Донецької і Луганської областей. Переходячи з області в область карта «оживала», вона зберегла тепло рук, які її створювали, перетворившись у оберіг і стала справжнім витвором народної творчості. Тепер карта «Вишивана моя Україна» вирушила у нову подорож по територіальним управлінням органів Державної казначейської служби України.

5 грудня співробітники управління Державної казначейської служби України в Кам'янському Дніпропетровської області на чолі з начальником Сергієм Губою презентували карту-вишиванку міському голові Андрію Білоусову. Провели відкритий урок у Будинку дитячої творчості та позакласної роботи, розповівши дітям історію створення карти, яка несе в собі дух патріотизму і любові до своєї Батьківщини. Відразу після презентації у нашому місті естафету «Вишивана моя Україна» взяли Кринички, Верхньодніпровськ та Вільногірськ.

Карта побуває у всіх територіальних органах Державної казначейської служби України, а потім займе своє почесне місце в центральному апараті Казначейства.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.