-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.38   EUR 30.93
Новини 24

Казки про богатирів під забороною

Державний комітет телебачення і радіомовлення України продовжує розширювати список забороненої видавничої продукції. На цей раз під приціл потрапили дитячі казки і книги про історію Росії.

Державний комітет з телебачення і радіомовлення відніс російські казки про богатирів і історичні книги, видані в РФ, до переліку заборонених в Україні – 20 російських видань заборонили ввозити до країни. Рішення було оприлюднено 5 грудня на сайті Держкомтелерадіо.

Причиною такого рішення регулятора стала «невідповідність їх змісту критеріям оцінки видавничої продукції, дозволеної до поширення в Україні». Такий висновок зробила експертна рада Держкомтелерадіо.

Серед видань, які потрапили під заборону, – казки «Ілля Муромець і Соловей-розбійник: казки про російських богатирів» (Видавництво Е), «Богатирські російські казки» (Видавництво Е). У списку ще низка видань від російських істориків, служителів РПЦ та діячів мистецтва, зокрема акторки Еліни Бистрицької, письменника Бориса Акуніна та церковника Всеволода Чаплина.

Останнє редагування Середа, 06 грудня 2017 16:27

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.