-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.58
Новини 24

Керівництво Кам’янського зустрілося з ліквідаторами Чорнобильської аварії

25 квітня у Кам’янській міськраді пройшла робоча зустріч керівництва міста з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС.

Напередодні 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи з учасниками ліквідації зустрілись перший заступник міського голови Олександр Чернишов та заступник міського голови, керуючий справами виконкому Тетяна Завгородня. Участь у заході також узяли голови адміністрацій районів міста, керівники виконавчих органів міськради, представники міського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Дніпропетровській області, керівники громадських організацій чорнобильців.

Учасники зустрічі обговорили низку важливих питань. Серед них – децентралізація системи теплопостачання міста; зміни у законодавчих актах щодо призначення пенсій чорнобильцям; пільги на проїзд у громадському транспорті та компенсація вартості проїзду по території України. Також розглянули питання санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у 2018 році.

«Наш обов'язок – робити  все можливе, щоб герої і жертви Чорнобиля не залишалися наодинці зі своїми бідами. Міська влада тримає на особливому контролі вирішення найбільш проблемних питань чорнобильців», – зазначила Тетяна Завгородня.

На сьогодні на обліку в управліннях соціального захисту населення адміністрацій районів міста перебуває 1383 особи, які віднесені до категорії постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Робочі зустрічі керівництва міста з ліквідаторами щороку проводяться для вирішення нагальних питань. Також міська влада тісно співпрацює з усіма організаціями чорнобильців.

Джерело: Кам`янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.