23°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 41%

Вітер: 17.70 km/h

USD 27.93   EUR 32.18
Увійти

Кирило Іванов - чемпіон світу з шашок

У місті Кранєво (Болгарія) пройшов Чемпіонат світу-2017 із шашок-100 серед спортсменів з обмеженими можливостями. Дві медалі з чемпіонату привіз відомий кам’янський шашкіст, майстер спорту Кирило Іванов – вихованець заслуженого тренера України Ігоря Губарєва.

Участь у цих престижних змаганнях спортсмена світового класу, який два останніх роки перебував на тривалому лікуванні, відбулася завдяки підтримці депутата міської ради Сергія Миршавки.

У змаганнях світового рівня Кирилу протистояли спортсмени з восьми країн: Білорусі, Ізраїлю, Латвії, Молдови, Польщі, Росії, Узбекистану та України.

Змагаючись у класичній програмі (2 години на партію кожному учаснику) Кирило Іванов зумів за тур до закінчення змагань вибороти звання Чемпіона Світу-2017. Із дев’яти проведених шашкових поєдинків спортсмен у семи одержав перемогу, а в двох його партіях судді змагань зафіксували нічийний  результат.

Найближчі суперники Кирила – росіянин Володимир Гайсинський (срібло) та українець Юрій Верещака (бронза) – відстали від переможця на 3 очки.

В іншому виді програми Чемпіонату світу – швидкій грі (10 хвилин на партію кожному учаснику) кам’янчанин прийшов до фінішу третім, пропустивши уперед себе росіянина Дениса Малєєва та українця Дмитра Мариненка.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.