-1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 11.27 km/h

USD 0   EUR 0
Новини 24

Коли чекати опалення?

19 жовтня у Кам’янському офіційно розпочалося підключення системи центрального опалення. Протягом доби користувачі КП «Дніпродзержинськтепломережа» відчують тепло у своїх квартирах. А ось із користувачами ТЕЦ складніше. Так як існують проблеми з підключенням ДДТЕЦ. Вона забезпечує теплом центральну частину міста, район Черемушок та житловий масив Дніпробуд. ДДТЕЦ не належить місту, а значить є державним підприємством яке управляється Фондом державного майна України та перебуває в стадії банкрутства. Борг за спожитий газ даного підприємства складає 537 млн. гривень. Для того, щоб увімкнути ТЕЦ, НАК «Нафтогаз України» висунув вимоги - підписати графік погашення заборгованості на всю суму, чого ніколи раніше не було.

Також «Нафтогаз України» вимагає, щоб договір, який підписав з ним директор ДДТЕЦ Євген Вітютін, був затверджений на загальних зборах Фонду держмайна. Підприємство ДДТЕЦ – банкрут і не є власністю міста, а згідно з новим законодавством НАК «Нафтогаз» буде єдиним постачальником газу тільки до квітня наступного року, тому і намагається в останній рік своєї роботи перекласти свої фінансові проблеми на наше місто і вибити мільйонні борги.

«Зрозумійте, місто просто не може взяти на себе погашення колосальних боргів, які були накопичені підприємством за останні 10 років. Ми взяли зобов'язання погасити борг ДДТЕЦ за транспортування газу за 2016 рік у розмірі 12,6 мільйона гривень. Питання про це буде винесено на розгляд найближчої сесії міської ради. І міський голова, і я – ми постійно перебуваємо в стадії переговорів з НАК «Нафтогаз України». Зі свого боку, керівництво Дніпропетровської області також робить все можливе для вирішення цього питання» - підкреслив Олександр Маслєнков.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.