-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.58
Новини 24

Командний кубок із кіокушин-кан карате приїхав до Кам’янського

21 квітня у Тернополі пройшов відкритий Всеукраїнський турнір «Шлях Будо» з кіокушин-кан карате в розділах «куміте» (поєдинки) і «ката» (демонстрація техніки). Про це повідомив президент федерації кіокушин-кан карате міста Кам’янське Євген Колішевський.

Турнір проводився з метою формування збірної Дніпровського бранчу з кіокушин-кан карате для виступів на міжнародних турнірах. Також у змаганнях взяли участь гості, що представляють споріднені стилі кіокушину з Києва, Чернівців, Ковеля, Луцька, Львова, Івано-Франківська, Дрогобича.

Заявку на турнір подало 228 осіб, з яких 210 взяли участь в змаганнях. Всього на змаганнях було представлено 17 команд. Команда Кам'янського складалася з 23 спортсменів.

За загальними результатами турніру кам'янчани зайняли перше місце, команда з Дніпра – друге, команда з Тернополя – третє. Крім виступів вихованців, у проведенні змагань взяв активну участь тренерський та інструкторський склад Кам'янської федерації кіокушин-кан карате.

«Нас дуже радує те, що команда нашої федерації за підсумками змагань посіла перше місце. Але, якщо бути самокритичним, то у нас є потенціал виступати набагато краще. Сподіваюсь, що в майбутньому ми завоюємо більше перших місць», – розповів Євген Колішевський.

Він зазначив, що турнір «Шлях Будо» наочно показав високі темпи розвитку Дніпровського бранчу, який на сьогодні об'єднує 17 клубів і федерацій із кіокушин-кан карате з 13 областей України. На даний момент тренерський склад Дніпровського бранчу активно працює над формуванням збірної для участі в міжнародних змаганнях.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.