9°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 77%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.13   EUR 33.28
Увійти

Конференція педагогічних працівників

В центрі позашкільної  роботи та дитячої творчості Кам´янського відбулась щорічна серпнева конференція педагогічних працівників. Для підведення підсумків та визначення пріоритетних напрямків розвитку «нової школи» з залі зібралося біля 400 осіб.

На заході були присутні: міський голова Андрій Білоусов, директор департаменту з гуманітарних питань Тетяна Онищенко, заступник міського голови Тетяна Завгородня, депутати міської ради, керівники та педагоги садків та шкіл.

Конференція традиційно розпочалася з нагородження найкращих працівників в освітній галузі. Відзначили і молодих освітян, які з рук міського голови А. Білоусова отримали трудові книжки.

Очільник Кам’янського привітав освітян з початком нового навчального року та відзначив, що педагоги міста є професіоналами високого рівня, вони одні з перших, хто реалізує нові проекти та впровадження в навчальний процес. «Нова українська школа» вже в цьому році буде реалізовуватися в Кам’янському завдякі готовності вчителів та матеріально-технічної бази. Для дітей з особливими потребами доступна інклюзивна освіта та класи розвантаження.

У свою чергу влада допомагає створити комфортні умови для вчителів, учнів та дошкільнят. Чималу грошову підтримку надає область, за що окрема вдячність губернатору Дніпропетровщини.

Вдячні листи отримали найактивніші депутати, які також надавали підтримку навчальним закладам, що розташовані в їхньому окрузі. Це Сергій  Боговик , Андрій Хітров, Сергій Миршавка, Максим Беспальчук та Максим Приступа. Не забули і про батьків, які систематично підтримують освітянські заклади.

До навчального року вчителі готові та з нетерпінням чекають на своїх учнів, які оздоровилися та підросли за літо.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.