13°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 75%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.08   EUR 32.68
Новини 24

КОНКУРС ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошено Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади», який проводиться для представників журналістської спільноти в номінаціях «Онлайн-публікація», «Стаття», «Радіоматеріал» та «Відеоматеріал».

Конкурс присвячено висвітленню здобутків громад і триваючій реформі місцевого самоврядування та децентралізації влади, серед перших результатів якої формування спроможних об’єднаних територіальних громад, зміцнення ресурсної бази місцевого самоврядування, реалізація проектів інфраструктурного розвитку на місцевому і регіональному рівні, підвищення якості надання послуг населенню та інші.

Для участі у Конкурсі потрібно до 15 жовтня 2017 року заповнити он­лайн заявку, та додати до неї посилання на медіа-матеріал (публікація, аудіо, відеозапис), який було вперше опубліковано не раніше 1 січня 2017 року, в регіональних ЗМІ будь-якої форми власності.

За результатами Конкурсу його переможці нагороджуються дипломами Мінрегіону І, II і III ступенів та дипломом «Спеціальна відзнака» і грошовими призами від Ради Європи.

Інформація про Конкурс розміщена на офіційному сайті Мінрегіону в розділі «Розвиток місцевого самоврядування» (Головна > Напрямки діяльності > Регіональний розвиток > Розвиток місцевого самоврядування > Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»).

Контактні особи Мінрегіону із зазначених питань: Яровенко Наталія Петрівна тел.: (044) 590-4-776, Арсенюк Тетяна Андріївна: (044) 590-4-781), Базарна Ольга Вікторівна (097) 210-50-20, о.v.bazarna@і.uа.

Пропонуємо підготувати відповідні матеріали для участі у конкурсі та надіслати їх на зазначені адреси. Просимо інформувати Кам`янську міську раду про участь у конкурсі та направити копію заявки на електронну адресу до 10 жовтня 2017 року: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.