28°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 44%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.43   EUR 30.83
Увійти

Конкурс на чиновницькі крісла

У міськвиконкомі відбулися конкурси на заміщення вакантних посад. Вчора ввечері відбувся перший конкурс засідання. Провели перевірку поданих документів.

У конкурсі бере участь 17 осіб. Всі претенденти мають досвід роботи в даній сфері.

Сьогодні о 8 ранку розпочався другий етап – екзаменаційний. Учасники здавали іспити. У ролі екзаменатора виступила заступник міського голови та керуюча справами виконкому Тетяна Завгородня.

На питання відповідали претенденти на 8 конкурсних місць в управлінні соціального захисту населення, адміністрації Заводського району.

3 вакантні посади у відділі прийняття рішення про призначення  та виплати соціальної допомоги, дві посади спеціаліста першої категорії цього ж відділу, спеціаліст першої категорії відділу автоматизованої обробки інформації, спеціаліст відділу загально правової та кадрової роботи та посада спеціаліста першої категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності. 

Письмова екзаменаційна перевірка тривала годину, потім претенденти 20 хвилин проходили завдання на комп’ютері. Далі, з претендентами, які склали іспити, буде проведена індивідуальна співбесіда.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.