-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.13   EUR 30.83
Новини 24

Конкурс юних екскурсоводів провели в Кам’янському

Департамент з гуманітарних питань Кам’янської міської ради та Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді «Горицвіт» провели на базі Будинку дитячої творчості традиційний міський конкурс юних екскурсоводів «Музей живих картин».

У заході взяли участь 12 закладів загальної середньої освіти міста. Юні екскурсоводи представляли аудиторії історію й цікаві факти про відомі картини знаменитих митців. Глядачі були вражені представленням визначних полотен, які «оживали» під час екскурсії.

Креативне мислення і творчий підхід колективу середньої школи № 20, а також харизма екскурсовода Олени Ріпної, яка представляла картину Казимира Малевича «Чорний квадрат», вразили присутніх своєю глибиною. Професіоналізм екскурсовода школи № 19 Єлизавети Алдакімової свідчив про системну роботу в даному напрямі.

«Слід також відзначити всі екскурсії, представлені на конкурс колективами закладів, за їх творчість, почуття патріотизму, змістовну пошуково-дослідницьку діяльність з боку учнівської молоді та педагогів. Даний конкурс привернув увагу учнів, педагогів до питань краєзнавства,  до історії та культури рідного краю», – наголошують у департаменті.

Після підрахунків виявилося, що думка членів журі була одностайною. Місця розподілилися наступним чином: І місце поділили колективи середніх шкіл №19 та №20, ІІ місце – у школи №21 та академічного ліцею №15, ІІІ – у шкіл №22 та №23.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.