18°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 46%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.23   EUR 32.98
Увійти

Координаційна рада – підприємці

7 червня у приміщенні міськради відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Очолив захід перший заступник міського голови Олександр Плахотник. На черговому засіданні було розглянуто чимало нагальних питань, такі як заборона торгівлею алкогольних напоїв у нічний час, врегулювання процесу надання дозволів на зовнішню рекламу т.д.

На початку засідання учасники координаційної ради розглянули регуляторний акт щодо встановлення тарифів на платні послуги, які надаються городянам архівним управлінням нашого міста. Як зазначила начальник архівного управління Галина Кулініч, передбачене підвищення тарифів буде невеликим; цей проект вже пройшов погодження з Антимонопольним комітетом України. Члени координаційної ради взяли проект до відома та рекомендували до прийняття.

Наступне питання викликало набагато більший резонанс та жваве обговорення. Начальник нещодавно створеного відділу реклами міської ради Дар’я Чубенко запропонувала присутнім підтримати регуляторний акт щодо порядку розміщення зовнішньої реклами у місті Кам`янське. Головною метою документу є приведення у відповідність до норм чинного законодавства порядку надання дозволів на розміщення рекламних конструкцій у місті. Та підприємці, які ознайомилися із запропонованим регуляторним актом, побачили в ньому багато недоліків, які можуть значно ускладнити їм життя. Свою думку з цього приводу висловила і директор КП «МІС» Галина Куропятникова, адже саме це підприємство має право на укладання договорів щодо розміщення зовнішньої реклами.

 

У результаті ретельного обговорення регуляторного акту члени координаційної ради запропонували відділу реклами виключити з цього документу наступні пункти: контроль над договорами на тимчасове користування, оплатою та веденням банку даних. Також проголосували за виключення з переліку документів, необхідних для подання заяви на дозвіл, топогеодезичну зйомку. Ще один пункт, який члени координаційної ради визнали недоречним – це здійснення демонтажу рекламних конструкцій власними силами КП «МІС»

У ході розглядання регуляторного акту Дар’я Чубенко зазначила, що за два місяці своєї діяльності вона ознайомилася із певною кількістю дозвільної документації та побачила чимало недоліків. З цією заявою категорично не погодилася Галина Куропятникова, яка попросила роз’яснити, на кого конкретно спрямовані звинувачення: на комунальне підприємство або на попередній робочий орган, яким було управління архітектури.

На думку більшості присутніх, боротися в першу чергу необхідно із незаконним продажем алкогольних напоїв, який є головною бідою сьогодення та призводить до таких негативних факторів, як збільшення рівня злочинності та випадки отруєння людей неякісною продукцією. Розгляд питання проходив дуже жваво та врешті-решт члени координаційної ради не підтримали запропонований регуляторний акт. Замість цього учасники наради зауважили на необхідності посилення контролю над незаконним продажем алкогольної та тютюнової продукції з боку правоохоронних органів та інших контролюючих структур.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.