17°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.38   EUR 30.93
Увійти

«Краща амбулаторія-2016»

Кам’янська амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 1,  розташована на базі міської лікарні № 2, представлятиме місто на обласному щорічному конкурсі «Краща амбулаторія». Проходить конкурс у два етапи. Перший – визначення кращого лікувального закладу безпосередньо на місцях. Основні критерії оцінювання – ввічливість працівників. Охайність та комфортабельність приміщень та відсутність черг. Другий етап конкурсу – створення відеороликів, які переглянуть в облдержадміністрації та визначать переможців.

Оновлений фасад, відремонтована покрівля, неідеальні кабінети, проте душевний та чуйний колектив - саме так зустрічають в амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 1. Створена вона була у 2012 році, має зручну транспортну розв’язку і обслуговує майже 9 тисяч людей різного віку.

Амбулаторія знаходиться на першому поверсі. Пандуси для інвалідів, лави для очікування, оперативна реєстрація та швидке обслуговування - завдяки цим рисам люди роками відвідують цю лікарню. У сімейних лікарів -  щоденний прийом.

Вагітних тут підтримують, найменших зважують, вимірюють зріст, контролюють розвиток та роблять необхідні щеплення для здоров’я.

Не полишають і людей поважного віку.

Амбулаторія № 2 працює не лише як поліклініка, але й як лікарня денного перебування, працюють також вузько направлені спеціалісти, надається фізіотерапевтична допомога, послуги флюорографічного обстеження. Кредо тутешнього колективу – здоров’я пацієнтів.

На Дніпропетровщині станом на 2015 рік працювало понад 4 сотні амбулаторій сімейної медицини, які обслуговують 1215 лікарів та вдвічі більше медичних сестер. Перемога в такому конкурсі підвищить імідж закладу і надасть додатковий стимул до саморозвитку колективу . Наразі колектив амбулаторії  готує відеоролик,  у якому відобразить свою роботу.

Автор: Анастасія Васильєва

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.