-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.18   EUR 32.13
Новини 24

Креативних та талановитих підлітків запрошують на конференцію «Завтра_2037»

Сьогодні - креативні підлітки, а вже завтра - неперевершені професіонали в обраній справі, мери міст, президенти компаній, відомі вчені та артисти. Розкрити власний талант і знайти себе в житті нинішні тінейджери можуть на Всеукраїнській конференції для підлітків «Завтра_2037».

«Запрошуємо тінейджерів приєднатися до Всеукраїнської конференції, яка пройде в Дніпрі. За 20 років саме їм - рухати цей світ і робити його кращим. Чекаємо винахідників і креаторів, які нестандартно мислять. Дітей, які вміють і хочуть набагато більше, ніж колись ми. На конференції вони зможуть продемонструвати власні таланти в різних сферах - і в науці, і в мистецтві », - зазначила Ольга Горб, радник голови ДнепрОДА.

Підлітки презентуватимуть власні напрацювання. Серед учасників - переможець конкурсу NASA в інженерії, власник патенту на установку, що генерує електрику силою морських хвиль. А ще - співаки, письменники і поети, кращий волонтер року, якому лише 13 років, і інші юні таланти.

Один з модераторів конференції - голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Учасники зможуть також поспілкуватися з топ-менеджерами великих Дніпровських компаній - Comfy, Interpipe, Eva, Varus, Щедро, АТБ.

До участі у форумі можуть всі бажаючі від 11 до 19 років.

Всеукраїнська конференція унікальних тінейджерів «Завтра_2037» пройде 3 грудня в Дніпропетровській академії музики ім. Глінки за адресою: м Дніпро, вул. Ливарна, 10. Початок - о 11:00. Реєстрація - з 10:00 до 11:00.

Вхід до 18 років безкоштовний - за умови попередньої реєстрації.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.