-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.83
Новини 24

Криворізькі металурги вимагають підвищення зарплат до тисячі євро

Представники трудового колективу ПАТ «Криворізький гірничо-металургійний комбінат «ArcelorMittal Кривий Ріг» на проведеному в середу мітингу зажадали від власника підприємства, зокрема, підвищення середньої заробітної плати до EUR1000 в гривневому еквіваленті з 1 квітня 2018 року. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Згідно з резолюцією мітингу, оприлюдненою профспілковим тижневиком «Разом-Профінфо», серед інших вимог – забезпечення належних умов праці для всіх працівників підприємства, проведення комплексних експертних обстежень державною організацією всіх будівель, споруд, обладнання та механізмів підприємства, а в разі виявлення невідповідностей – розробити заходи щодо їх усунення з конкретними термінами їх виконання.

Представники колективу також вимагають «припинити політику скорочення робочих місць і зниження чисельності на підприємстві, а також виведення персоналу підприємства в аутсорсинг. Привести санітарно-побутові приміщення у відповідність з державними будівельними нормами. Припинити антисоціальну і антипрофспілкову політику адміністрації, а осіб, винних в її проведенні, звільнити з підприємства».

Раніше, 7 березня, генеральний директор меткомбінату Парамжіт Калон заявив про намір підвищити зарплати працівникам у рамках щорічного їх перегляду. При цьому прес-служба уточнила, що «в будь-якому випадку зростання зарплати буде здійснено з урахуванням українського ринку праці, інфляції, власних витрат на виробництво, собівартості продукції, прогнозів цін на світових ринках металопродукції та інших факторів, які вимагають аналізу і прийняття зваженого рішення».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.