Вітер: 12.87 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

«Кубок мера» з футболу вдруге виборола команда «Металург»

25 липня в Кам’янському відбувся фінал «Кубку мера» з футболу. На стадіоні «Перемога» зустрілися «Металург», який представляє ПАТ «Дніпровський меткомбінат» (тренер Олександр Котов) і команда «Рапід-Надія» (тренери Дмитро Лоїк, Руслан Худжадзе).

Несприятливі погодні умови не завадили командам продемонструвати цікаву гру. Матч проходив на високих швидкостях, боротьба велася на кожному метрі футбольного поля. У першому таймі рахунок відкрили металурги, гол – на рахунку Олександра Обревка. Після перерви рахунок подвоїв Ігор Половенченков.

Молода команда «Рапід-Надія» заслуговувала хоча б на один забитий гол. І він відбувся на останній хвилині матчу: м’яч забив Микита Дорохов. «Металург» переміг із рахунком 2:1 та другий рік поспіль виборов «Кубок мера».

Нагороди переможцям і команді-фіналісту вручали голова Федерації футболу міста Едуард Коряк, заступник міського голови Владислав Мелешко, начальник відділу спорту і молоді департаменту з гуманітарних питань міської ради Анатолій Івашина.