26°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 26%

Вітер: 6.44 km/h

USD 27.93   EUR 32.03
Увійти

«Лемтранс» відзначає 10-річний ювілей

10 років тому «Лемтранс» – найбільший приватний оператор залізничного рухомого складу України – взяв під управління вагоноремонтне депо Кам'янського. Основними напрямами діяльності компанії є організація перевезень власним рухомим складом, надання транспортно-експедиторських послуг, інформаційний супровід руху вантажів, а також ремонт рухомого складу.

За словами генерального директора ТОВ «Лемтранс» Володимира Мезенцева, незважаючи на прогнози скептиків, зміни в управлінні не вплинули на стабільність роботи вагоноремонтного депо. Навпаки, розпочалася активна модернізація, реалізовано низку інвестиційних проектів. Сума інвестицій склала понад 20 млн грн. На рік компанія перевозить 600 млн тонн вантажів.

«За 10 років обсяг виконуваних робіт зріс більш ніж у 2,5 рази. Відбулося збільшення штату співробітників на 44%. Сьогодні це понад 80 родин, які отримали стабільний дохід і впевненість у завтрашньому дні. Ми продовжуємо розвивати підприємство і виводити депо на більш високий рівень», – сказав генеральний директор.

В урочистих зборах взяв участь міський голова Андрій Білоусов. Володимир Мезенцев провів для нього ознайомчу екскурсію по території ремонтного цеху, розповів про плани та перспективи розвитку компанії.

У своєму виступі міський голова привітав керівництво та трудовий колектив компанії з 10-річним ювілеєм, зазначивши, що в 2012 році підприємство за кількістю ремонтів було на 24-му місці в Україні, а сьогодні займає лідируючі позиції в цьому рейтингу.

Урочиста частина продовжилася врученням грамот, подячних листів, грошових премій та іменних подарунків кращим працівникам. А міському голові на знак вдячності вручили книгу «Люди діла», видану до 10-річчя депо.

Останнє редагування Понеділок, 02 жовтня 2017 16:35

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.