-5°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 95%

Вітер: 22.53 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

Ліквідація стихійних сміттєзвалищ у Кам’янському

22 вересня заступник міського голови Олег Морохов провів нараду, під час якої були обговорені питання ліквідації та недопущення утворення стихійних місць видалення відходів.

Нарада проводилася на виконання протокольного доручення Кабінету Міністрів України «Про запровадження сервісу «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ»». На сьогоднішній день в Україні створений і діє електронний сервіс Ecomapa.gov.ua  – інтерактивна мапа сміттєзвалищ України. Вона надає можливість громадянам надіслати звернення з геоприв’язкою та фотоматеріалами щодо виявлених місць стихійних сміттєзвалищ. Мінприроди забезпечує оперативне надходження такої інформації до місцевих органів влади, які відповідають за їх своєчасну ліквідацію.

Щоб не допустити утворення стихійних сміттєзвалищ, на нараді комунальним підприємствам-перевізникам твердих побутових відходів та КП «Комунальник», було доручено активізувати роботу з укладення договорів на перевезення та розміщення відходів на міському сміттєзвалищі. Адміністраціям Південного, Дніпровського та Заводського районів Кам`янського доручено вжити заходів із виявлення порушників правил благоустрою та недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.