18°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 92%

Вітер: 6.44 km/h

USD 26.53   EUR 31.03
Увійти

Лівобережна поліклініка отримала новий апарат УЗД

Міська лівобережна поліклініка поповнилася новим надсучасним обладнанням. Презентували апарат ультразвукового дослідження начальник управління охорони здоров’я Юлія Манаєнкова, головний лікар ЦПСД № 1 Лариса Полюлях та профільні медичні працівники.

Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 обслуговує усе населення лівобережжя, а це майже 80 тисяч чоловік. Раніше УЗД-діагностику пацієнтам робили на апараті старого зразка, що прослужив поліклініці майже чверть століття. Через застаріле обладнання у лікарів виникали складнощі з точним діагностуванням хвороби.

Апарат «Acuson Siеmens» – це універсальний цифровий ультразвуковий сканер 2017 року випуску з поліпшеним сірошкальним зображенням досліджуваних органів. За словами лікарів, із появою нового УЗД-апарата вони зможуть набагато швидше і якісніше провести діагностику, виявити патологію, оперативно запобігти розвитку захворювання. Також сучасний прилад дозволить зробити огляд більш комфортним для пацієнта і полегшити роботу медикам.

Надважливою функцією апарату є можливість досліджувати серце новонароджених малюків. Раніше, щоб зробити ехокардіографію, немовлят возили до кардіологічного центру у Дніпрі. Очільник міста Андрій Білоусов підкреслив, що охорона життя та здоров’я мешканців – це найперший обов’язок влади. Наразі запис на діагностику вже розпочато, дослідження для пацієнтів проводиться за направленням лікаря.

Останнє редагування Четвер, 19 жовтня 2017 13:46

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.