20°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 50%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.08   EUR 32.68
Новини 24

Маєш нерухомість – мусиш платити податки

Цього року податкова інспекція проводить нарахування податку на нерухоме майно, окреме від земельних ділянок. Платниками податку є, як юридичні, так і фізичні особи. Нагадаємо, що сплата є обов’язковою, а несумлінні громадяни підпадають під адміністративну відповідальність у вигляді штрафу.

Власники нерухомості чималої площі, будь-то одна велика квартира чи кілька осель, мають сплачувати податки – зауважують у податковій інспекції. Кожен вид житлового нерухомого майна має межу площі, від якої починається нарахування податків.

Спеціалісти податкової розповідають – прорахувати податок на квартири громадянам буде нескладно. Сьогодні податок нараховується за 2015 рік, ставки на нього були затверджені міською радою.

Сплатити податок на житлове майно слід протягом 60 днів від дня отримання податкового повідомлення у будь-якій банківській установі.  

Наступне, на чому слід зупинитися – це податок на майно нежитлового фонду. Якщо потенційний платник не знає, скільки має сплатити, начальник відділу адміністрування податків надає формулу для прорахування.

Так само як і з житловим майном, податок на нежитлову нерухомість має бути сплаченим протягом 60 днів з моменту отримання повідомлення. Якщо ви не отримали платіжку або маєте питання, звертайтеся до Центру обслуговування платників за консультацією спеціалістів.

Автор: Анна Шостак

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.