27°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 33%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.13   EUR 33.18
Увійти

Малюкам - материнське молоко

 

Бажання кожної матері і батька – це виростити дитину міцною, здоровою, розумною. Одним з найважливіших факторів, які впливають на формування майбутнього здоров’я дитини, є характер його вигодовування протягом першого року життя. 

 

Материнське молоко є ідеальною їжею для дітей першого року періоду. Годування грудним молоком  є природним продовженням того харчування, що отримує плід під час донатального розвитку.

«У грудному молоці знаходяться споживні  речовини (білки, жири, вуглеводи, мінеральні речовини, вітаміни, мікроелементи, гормони, ферменти, імунні та інші фактори) в оптимальному співвідношенні та в достатній кількості. Таким чином, діти отримують найякісніше харчування, уникають інфекцій та отримують грунт для подальшого нормального фізичного та психічного розвитку» – зауважує Людмила Андріяш, завідувач амбулаторії  - 3.

 

Дані досліджень свідчать, що діти, яких годували грудьми краще розвиваються розумово; контакт матері та дитини під час годування грудьми викликає відчуття постійного захисту та тепла. У таких малюків  рідше спостерігаються розлади шлунково-кишкового тракту, хронічні захворювання, цукровий діабет. Грудне молоко щорічно запобігає шести мільйонам дитячих смертей і не лише захищає дитину, але й позитивно впливає на здоров’я жінок.

 

Готуватись до грудного годування слід не після народження дитини, а значно  раніше,-  дають пораду гінекологи. - Користь від того матиме і дитина, і мама.

Олена, мати трьох дітей зауважує, що всіх дітей вона годувала грудним молоком:  «Під час останньої вагітності я відвідувала «Школу Матері», там завжди розповідали, як важливо годувати дитину материнським молоком. В мене вже  третя дитина. Попередніх малят  я годувала до трьох років. Тому гадаю, що найменший також буде отримувати вдосталь маминого  молока. Я вважаю, що  в наш  час, з нашою екологією, дітям потрібний захист та підтримка  імунітету»

 

Сьогодні за статистикою кількість молодих мам , що самостійно вигодовують  малят,  в нашому місті зростає - вже 55 % новонароджених  до 6 місяців харчуються материнськи молоком, коли в країні за статистикою  -  лише 53.2 %.

Саме для цього медики міста і проводять  просвітницькі семінари для вагітних жінок та молодих матусь . 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.