-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

Майбутнє очами тинейджерів Дніпропетровщини

Понад 20 унікальних дітей-спікерів та 400 учасників – у залі. У Дніпрі пройшла Всеукраїнська конференція тинейджерів «Завтра_2037». Талановиті підлітки ділилися зі сцени своїм баченням майбутнього. 
Конференція «Завтра_2037» - платформа для спілкування розумних та креативних дітей. Назва – символічна: через 20 років – у 2037 році – ці підлітки стануть вченими, бізнесменами, відомими співаками, дизайнерами, юристами. Саме вони творитимуть майбутнє країни. 


Учасникам конференції – від 11 до 19 років. Серед них – 15-річна киянка Єлизавета Годовікова – авторка проекту поліпшення стану довкілля в містах. 


«Ми, підлітки, постійно щось придумуємо, у нас гарна уява. Та дуже рідко задум реалізовується – на це просто нема грошей, діти ж ще не заробляють. Я хочу навчити ровесників, як не поховати свою ідею, а втілити її в життя з найменшими витратами», - поділилася Єлизавета. 


15-річний Міша Миколишин – інженер-розробник, переможець конкурсу NASA Space Apps Challenge. Він приготував презентацію з мотивації та таймменеджменту. 
«Шлях до великого починається з малого. Сьогодні ділюся своїми п’ятьма секретами, як прямувати до мети, працювати над проектами та доводити їх до кінця», - розповів Міша. 


16-річний історик, FrontEnd-розробник Кирил Демченко з Дніпра разом з друзями розробив додаток на телефон.

За його допомогою можна подорожувати, не встаючи з дивану. 

      
Юні винахідники, математики, хіміки, програмісти, автори проектів поліпшення довкілля, співаки та поети надихнули відвідувачів конференції на нові звершення 
Під час конференції дітей не тільки навчали, а й розважали. Майстер-класи з робототехніки та бої дронів, інтелектуальні ігри та фотозона, подорожі віртуальною реальністю – сумувати не доводилося нікому. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.