Вітер: 11.27 km/h

USD 26.53   EUR 31.03
Увійти

Майбутні металурги Кам’янського «переплавили» срібло в золото

На базі культурно-спортивного центру «Дніпровець» 4 квітня відбувся фінал обласного волейбольного турніру, який входить у залік спартакіади між вишами I-II рівня акредитації.

У Кам’янське приїхали переможці й призери регіональних турнірів: команди Криворізького авіаційного коледжу, Дніпровського транспортно-економічного коледжу і Дніпровського медичного коледжу. Вони разом з господарями майданчика, командою Придніпровського державного металургійного коледжу, і розіграли нагороди в колових змаганнях.

Змагання пройшли майже без сюрпризів, якщо не враховувати момент, коли розчаровані авіатори після поразки від кам’янчан 2:0 відмовилися грати за третє місце. Тому воно автоматично дісталося медикам.

Як і передбачалось, у фіналі зустрілися команди Дніпровського транспортно-економічного коледжу і Придніпровського державного металургійного коледжу – переможець і срібний призер минулорічної обласної спартакіади.

Востаннє волейболісти металургійного коледжу ставали переможцями аж 11 років тому, і хлопці дуже старалися, щоб виправити цю ситуацію.

У першій партії гра була напруженою. Ніхто не хотів поступатися. Господарі весь час були попереду, гості їх постійно доганяли. Одного разу дніпряни навіть вийшли вперед: 23:22. Та все ж кам’янчани змогли дотиснути суперника і виграли першу партію 25:23.

А в другій половині матчу все для металургів складалося напрочуд добре. Вони майже без спротиву довели рахунок до 13:4. Тут тренер команди транспортно-економічного коледжу не витримав і попрохав у суддів 30-секундну перерву, яку використав для «покарання» вихованців, змусивши їх тричі пробігти навколо своєї половини майданчика. Та й це не допомогло. Гості продовжували програвати м’яч за м’ячем. У результаті рахунок партії став 25:14, а загальний 2:0.

Грамоти переможцям і призерам вручали голова обласного методичного об’єднання керівників фізичного виховання Дніпропетровської області Євген Рубанов, головний суддя змагань Іван Якименко і директор КСЦ «Дніпровець» Едуард Коряк.

Задоволений результатом, Едуард Коряк вбачає, що виступи в спартакіаді ДМК пішли на користь студентам-волейболістам металургійного коледжу.

Євген Рубанов подякував керівництву коледжу і КСЦ «Дніпровець» за чудове свято волейболу для студентів Дніпропетровщини та побажав волейболістам і далі радувати своїх прихильників красивою грою.

В останні роки перестали проводитися всеукраїнські спартакіади, в яких змагалися студенти першого-другого рівня акредитації. Але з’явилася надія, що скоро все зміниться на краще, і волейболісти метколеджу, як і раніше, продовжуватимуть радувати своїх прихильників титулами переможців і призерів.