-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.83
Новини 24

Медсестри Кам’янського змагалися у майстерності

У 5-й міській лікарні пройшов конкурс професійної майстерності медичних сестер, в якому взяли участь представниці всіх лікувально-профілактичних закладів Кам’янського. Про це повідомляє міська рада, посилаючись на  міський центр здоров'я та медицини спорту.

Із привітальним словом до присутніх звернулася начальник управління охорони здоров'я міської ради Юлія Манаєнкова. Вона зазначила, що всім, хто обирає професію медсестри, потрібно бути готовими до певних труднощів. Це означає бути на роботі завжди в гарному настрої, посміхатися пацієнтам, тим самим допомагаючи їм одужувати, – навіть якщо позаду важке чергування або домашні неприємності. Це означає беззаперечне виконання всіх лікарських призначень. Це значить – знати все, що відбувається у ввіреному кабінеті, уміти передбачати конфліктні ситуації та вчасно їм запобігати. Отже, медична сестра – це медик, психолог і гарний організатор в одній особі.

Честь кожного з лікувальних закладів відстоювали медичні сестри, кращі в своїй справі. Учасниці змагалися в тестуванні та демонстрації практичних навичок. Усі конкурсантки продемонстрували високий рівень підготовки та глибокі знання з медсестринства.

Переможницею міського конкурсу фахової майстерності стала медична сестра онкологічного відділення міської лікарні № 9 Марина Бажан, яка представлятиме місто на обласному конкурсі. Її наставники – заступник головного лікаря з медсестринства Наталія Каленик та головна медична сестра лікарні Наталія Пономаренко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.