27°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 30%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Увійти

Мешканці вулиці Менделєєва дочекалися ремонту дороги

У Кам'янському розпочали капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Менделєєва в Південному районі. 4 вересня хід робіт на об'єкті перевірив міський голова Андрій Білоусов.

Наразі тут працює спецтехніка. Знімаються бордюри, проводиться зрізання старого асфальту, а в деяких місцях – і бетону, адже раніше дорогу часто бетонували окремими ділянками.

Як зазначила заступник міського голови, голова адміністрації Південного району Світлана Колісніченко, дорога по вул. Менделєєва багато років перебувала в жахливому стані, люди вже втратили надію на те, що проїжджу частину колись почнуть приводити до ладу.

За словами міського голови Андрія Білоусова, торік на вулиці Менделєєва було повністю відновлено зовнішнє освітлення, а до кінця вересня поточного року фахівці проведуть укладання двох шарів асфальтобетону, повністю замінять бордюри і відремонтують тротуари на тих ділянках, де в цьому є необхідність.

«Це одна з основних вулиць Південного району, тож дорожнє покриття тут давно потребувало капітального ремонту. Місцеві жителі не одноразово зверталися до мене з цього питання. Зверталися люди і до народного депутата України Олександра Дубініна, який посприяв виділенню обласних коштів на капремонт. Загалом за проектом передбачено 13 мільйонів гривень, з них 11 мільйонів – це кошти області та 2 мільйони – кошти місцевого бюджету.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.