-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

Мешканців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у фотоконкурсі

Розпочався всеукраїнський фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада – наше майбутнє». У ньому можуть взяти участь усі, хто з фотоапаратом на «ти» і вміє вдало закарбувати момент. Дедлайн подачі заявок – 20 травня. 

Організатори фотоконкурсу – Мінрегіонбуд та німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ за Програмою «U-LEAD з Європою».

Фотографи, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні подати цифрові версії своїх знімків та онлайн-заявку. Можна завантажувати фото, зроблені фотоапаратом або смартфоном протягом останніх 4 тижнів.

Це стосується як професійних фотографів, так і аматорів. Умови прості – мати українське громадянство, досягти 18 років і проживати на підконтрольній Україні території.

Фотографувати можна все, чим пишається громада: природа, архітектура, люди. Головне – бути автором і власником авторських прав на подані зображення. Вимоги до конкурсних фотографій – тут. Участь безкоштовна.

На конкурс приймаються до 3-х фотографій, за винятком серії знімків. Кожну світлину можна подати лише раз. Фотографії учасників не мають публікуватися раніше в Інтернеті чи друкованих медіа. Табу не поширюється на соцмережі.

Переможців фотоконкурсу обиратиме спеціальне журі. Їхні імена оголосять  після 25 травня 2018 року. Абсолютний лідер вирушить за новими враженнями із сучасним фотоапаратом Canon. Для всіх учасників проведуть майстер-клас з фото.

50 найкращих знімків стануть частиною фотовиставки, яка з літа мандруватиме областями України.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.