-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.53
Новини 24

Міністр пропонує направляти неплатників аліментів на розчищення снігу

В Україні майже 62 тисячі осіб на сьогодні мають заборгованість у сплаті аліментів більше року. Про це на селекторній нараді повідомив міністр юстиції Павло Петренко, передає «РБК-Україна». Міністр пропонує вжити до них таку міру покарання, як суспільно корисні роботи.

«Ми маємо нові інструменти впливу на неплатників аліментів. Наразі наповнюється реєстр. Близько 170 тисяч неплатників вже є на даний момент у реєстрі, але кількість постійно збільшується. Станом на сьогодні близько 70 тисяч боржників були фактично обмежені у виїзді за кордон», – повідомив Павло Петренко.  Він зазначив, що хоче, аби Міністерство юстиції включилось у моніторинг неплатників.

«Сьогодні близько трьох тисяч протоколів було вже складено. Я хочу також запровадити таку міру покарання, як суспільно корисні роботи. По всій країні майже 62 тисячі осіб наразі мають заборгованість у сплаті аліментів більше року, – сказав він. – Прохання організувати зустрічі з головами міст, щоб зробити акцент на суспільно корисні роботи. Вже є перші рішення судів за такими справами. Зараз є багато роботи: розчищати сніг і таке інше».

Разом з цим, міністр відзначив позитивну динаміку зі стягнення аліментів: «У Полтавській області вже маємо плюс 12 мільйонів гривень, пасуть задніх, на жаль, Чернівецька область та Київ у цьому питанні».

Станом на 27 лютого, за 14 днів роботи закону про обмеження для неплатників аліментів, кількість оголошених у розшук людей зросла із 6 до майже 8 тисяч осіб.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.