-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 62%

Вітер: 22.53 km/h

USD 27.13   EUR 33.53
Увійти

«Міс Україна» схвалила роботу Кам'янського міського голови

19 січня Кам'янське з благодійною місією відвідала «Міс Україна-2007» Ліка Роман. У рамках візиту українська красуня провела низку зустрічей з молоддю, а також поспілкувалася з міським головою Андрієм Білоусовим. Під час бесіди дівчина поділилася своїми життєвими цінностями і секретами успіху, розповіла про свою юність та про те, що мотивувало її зайнятися просвітницькою роботою.

Ліка Роман зазначила, що, поспілкувавшись з молоддю Кам’янського, почула масу позитивних відгуків про діяльність міського голови і про ті колосальні змін, які відбулися практично у всіх сферах життєдіяльності міста.

«Те, що ви робите – дуже цінно і важливо. Це той приклад, який потрібен усій Україні. Міські адміністрації знаходяться найближче до людей і безпосередньо впливають на їх повсякденне життя. Потрібно, щоб не тільки в столиці, але і у невеликих містах розуміли, наскільки важлива така діяльність», – сказала переможниця конкурсу «Міс Україна».

«Це лише початок. У нас дуже багато планів щодо реалізації великих інфраструктурних проектів: шкіл, дитячих садків, лікарень, спортивних комплексів, доріг, зовнішнього освітлення тощо. Попереду ще багато роботи, і ми продовжимо розвивати й покращувати наше місто на благо всіх кам'янчан», – зазначив міський голова.

Наприкінці зустрічі Ліка Роман була нагороджена Подякою міського голови за активну просвітницьку діяльність, повідомляє прес-служба міської ради.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.