-2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 89%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Новини 24

Міський голова Андрій Білоусов вітає кам’янчан з Днем Незалежності та Днем Державного Прапора

«Шановна громадо!

Дорогі земляки!

Прийміть сердечні вітання з великими державними святами – Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора!

Ці свята – символ єднання нашого народу довкола величної мети: створити демократичне, правове та вільне суспільство, бути господарями на своїй українській землі.

Вже двадцять п’ять років ми живемо в суверенній країні. Але нам з вами належить ще багато зробити для розвитку України, для перетворення її на справжню правову державу, де найвищими цінностями будуть людська честь і гідність, громадянські свободи та верховенство закону.

Будувати справедливий лад, творити державні та суспільні звершення, досягати трудових, мистецьких, спортивних успіхів – це справа кожного з нас. Вірю, що наша спільна праця на благо рідного міста, рідної Батьківщини завжди буде плідною та натхненною, а здобутки – вагомими й переконливими.

Тож будьмо згуртованими у благородному прагненні побудови нового життя! Хай щастить в усіх добрих починаннях, а в наших душах додасться ще більше наснаги та впевненості у власних силах. Щиро зичу вам здоров’я, миру, злагоди та нових досягнень, розквіту рідного міста в ім’я майбутнього нашої незалежної України!

Від щирого серця – міський голова  Андрій Білоусов»

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.