Міський голова Кам’янського взяв участь у засіданні Правління Асоціації міст України
- Опубліковано в Новини
- 0 коментарі
Кам’янський міський голова Андрій Білоусов взяв участь у черговому засіданні Правління Асоціації міст України, яке відбулося 14 лютого в Києві.
Серед питань, що підлягали розгляду, були звіт про виконання рішень Правління АМУ, план роботи Правління та Виконавчої дирекції АМУ, кошторис витрат на майбутній рік, затвердження переліку та персонального складу комітетів Правління АМУ.
Також порядок денний включав обговорення додаткових пропозицій до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ініціативи Фастівської міської ради щодо всеукраїнського заходу «Естафета єднання» з нагоди 100-річчя від дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Було розглянуто й низку інших важливих питань.
Джерело: Кам`янська міська рада
Схожі матеріали (за тегом)
-
Досвід побудови електроопалення в окремо взятому будинку
-
До Дня охорони праці у Кам’янському відбудеться «гаряча» телефонна лінія
-
Кам’янський міський голова нагороджений грамотою обласного центру зайнятості
-
У Кам’янському вшанують пам’ять загиблих на виробництві
-
Оперативний штаб із запобігання пожежам створять у Кам’янському