-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.38   EUR 31.28
Новини 24

Міський центр здоров’я отримав нове обладнання

Співпраця між депутатами та закладами Кам’янського триває. Нещодавно за ініціативою депутатів міськради Олександра Донця та Євгена Китаєва міському центру здоров’я та медицини спорту було подаровано апаратне забезпечення для фізіотерапевтичного кабінету та тренажер. Обладнання значно полегшить реабілітацію пацієнтів після травм, прискорить процес ремісії захворювань.

Медичний центр здоров’я та медицини спорту – єдиний у Кам’янському заклад свого роду. Комплексне лікування тут проходять в основному спортсмени, тому в центрі функціонує особливе обладнання. Як розповіла головний лікар Тетяна Мухарська, до Різдва заклад отримав цінний подарунок.

«Це подарунок від депутата Євгена Китаєва – фізіотерапевтичне обладнання, вкрай необхідне для нашого кабінету. Ми дуже вдячні за таке придбання», – каже головлікар.

Апарат діє за допомогою ультразвуку і призначений для лікування різних захворювань периферичної нервової системи та опорно-рухового апарату. Він має знеболювальну, протизапальну та регенеративну дію.

Іншим цінним подарунком став силовий тренажер, який закладу подарував депутат міськради Олександр Донець. Прилад уже встановлений у залі та готовий до використання.

«Тренажер застосовуватиметься для зміцнення м’язів спини, верхніх та нижніх кінцівок. Також це чудовий кардіотренажер для серцево-судинної системи. Сподіваємося, що він стане в пригоді як спортсменам, так і всім містянам», – зазначила лікар з ЛФК центру здоров’я та медицини спорту Світлана Квак.

Також лікар розповіла, що для кожного, хто займатиметься на тренажері, буде складено індивідуальну програму, аби забезпечити максимальну ефективність. А різноманіття режимів задовольнить потреби будь-якого пацієнта.

Олександр Донець наголошує, що співпраця з громадою є важливою частиною депутатської діяльності. «Завжди хочеться надати більше допомоги, приділити більше уваги людям», – говорить депутат.

Саме цим пояснюється допомога закладам та установам, насамперед – особливого спрямування. У подальшому для центру планується придбання веслувального тренажера.

Останнє редагування Четвер, 18 січня 2018 16:19

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.