23°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 74%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.48   EUR 30.88
Увійти

Міському голові подарували KANGOO JUMP

Кangoo jumps – це остання тенденція у сфері фітнесу, яка нарешті дісталася і до Кам’янського. Займатися незвичним спортом можуть усі бажаючі, окрім вагітних та людей з шийним спондилезом. Вікових обмежень немає, потрібні лише спеціальні черевики. Урочисте відкриття «KANGOO CLUB KAMIANSKE» відбулося 17 серпня.

Розробив незвичне взуття ортопед з Канади Г. Легкхтман у 1994 році. Метою створення черевиків на пружинах була реабілітація після операцій на суглобах. Попри первинне призначення, але їх почали використовувати як спортивний інвентар, адже диво-чобітки виявилися дуже ефективними у корегуванні фігури. Займаючись  kangoo jumps можна швидко схуднути, вирівняти осанку, підтягнути сідниці, живіт та інші групи м’язів.

У світі така фітнес- програма популярна вже давно, в Україні ж стрибати у джамперах почали тільки у 2013 році. З відкриттям на лівобережжі «KANGOO CLUB KAMIANSKE», по проспекту Наддніпрянський, 8, наші городяни зможуть спробувати веселий та незвичний фітнес.

Першим, хто це вже зробив, був міський голова А. Білоусов. Крім того, власниця нового клубу презентувала йому ці спеціальні черевики «kangoo jump», назвавши його найспортивнішим міським головою України.

У свою чергу А. Білоусов привітав колектив з відкриттям, побажав успіхів та наголосив на важливості розвитку спорту у місті.  

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.