20°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 84%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.33   EUR 30.88
Увійти

Міськрада Дніпра та «ДТЕК Дніпрообленерго» підписали меморандум

Міський голова Дніпра Борис Філатов та керівництво ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» підписали меморандум на 5 років. Це продовження конструктивної роботи міської влади і енергетиків у частині погашення боргів комунальних підприємств міста за електроенергію.

ДТЕК Дніпрообленерго гарантує, що до комунальних підприємств, які накопичили заборгованість не будуть застосовуватися крайні міри по обмеженню поставок електроенергії. В свою чергу підприємства ЖКГ і комунальної сфери гарантують оплату поточних платежів та погашення старих боргів відповідно до складеного графіку.

Меморандум закріпив обов’язки комунальних підприємств вносити 100% оплату за використану електроенергію у 2017 році і протягом 5 років здійснювати погашення набутих боргів: Дніпропетровська міська тепломережа», «Теплоенерго», «Коменергосервіс», «Дніпроводоканал».

Дніпровська міська рада виступає гарантом:

  • 100 % оплати електроенергії підприємствами житлового фонду м. Дніпро та тими, які фінансуються за рахунок міського бюджету;
  • Виділення коштів КП «Дніпроводоканал» на погашення заборгованості по угодам переводу боргу згідно з графіком;
  • Виділення коштів КП «Дніпропетровські теплові мережі» на погашення боргу за вжиту електроенергію відповідно до графіку;
  • Виділення коштів на погашення боргів житлових організацій м. Дніпро, які утворилися станом на 1 квітня 2017 року.

У свою чергу підприємство ДТЕК «Дніпрообленерго» гарантує безперервну поставку електроенергії.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.