28°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 33%

Вітер: 22.53 km/h

USD 26.38   EUR 30.63
Увійти

«Міськводоканал» відзначив 85 років з дня заснування

28 листопада комунальному виробничому підприємству «Міськводоканал» виповнилося 85 років.

Історія підприємства починається з 1932 року, коли на базі Дніпровського металургійного заводу було відкрито цех водопостачання. За цей час з невеликого заводського цеху виросло сучасне потужне комунальне підприємство, яке сьогодні забезпечує питною водою багатотисячне місто.

Урочисті збори з нагоди 85-річчя пройшли в будівлі Академічного театру імені Лесі Українки – на Новій сцені (колишній Палац культури ім. Горького).

На святі були присутні керівники «Міськводоканалу», молоді фахівці і ветерани галузі. Ювілярів прийшли привітати Кам'янський міський голова Андрій Білоусов, народний депутат України Олександр Дубінін, депутати міської ради.

З вітальним словом до колективу звернувся генеральний директор «Міськводоканалу» Олександр Плахотнік. Він побажав підприємству стабільної роботи і процвітання, а також подякував міському голові за підтримку і допомогу в його розвитку.

Андрій Білоусов долучився до привітань: «Ювілей підприємства – це  хороший привід озирнутися назад, згадати його історію, успіхи і досягнення, проаналізувати помилки, задуматися про перспективи і плани на майбутнє. Результатами вашої праці щодня користується кожен житель міста. Централізоване водопостачання стало для суспільства повсякденним і звичним явищем. І тільки ви знаєте, що за уявною простотою ваших послуг стоїть цілодобова, напружена і відповідальна робота величезного високопрофесійного колективу. Сьогодні, під керівництвом генерального директора Олександра Плахотніка здійснюється реорганізація підприємства, удосконалюються форми і методи роботи зі споживачами, впроваджується нове обладнання, покращуються побутові умови для робітників. Це лише перші кроки на шляху поновлення комунального підприємства. Від щирого серця дякую вам за самовіддану працю, за вагомий внесок у розвиток підприємства! Вірю, що ви втілити в життя всі намічені плани і будете продовжувати плідно працювати на благо нашого міста  та всіх його жителів».

За значний внесок у розвиток галузі та самовіддану працю міський голова вручив кращим співробітникам підприємства заслужені нагороди.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.