27°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 33%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.13   EUR 33.18
Увійти

Мистецтво заради миру

В рамках проекту «Мистецтво заради миру» 17 травня у музеї історії міста була відкрита виставка живопису польської художниці Гражини Крук під назвою «Мир світу».

Пані Гражина захоплюється мистецтвом вже досить тривалий час. Її роботи відрізняються глибоким філософським змістом та світлими емоціями, які символізують вічну боротьбу добра зі злом.

До експозиції увійшли 29 робіт, які об’єднує єдина тематика: рішуча боротьба за мир та незалежність, а також недоторканність територіальної цілісності усіх європейських держав.

На відкриття експозиції завітало чимало поважних гостей. Це бійці АТО, що зараз перебувають на лікуванні та волонтери, які опікуються їхнім здоров’ям.

Після традиційного обміну подарунками, відбулася символічна екскурсія, під час якої пані Гражина розповіла присутнім про кожну свою картину. Також під час презентації усі бажаючі мали змогу здійснити пам’ятне фото та попросити у художниці автограф. Якщо ви бажаєте ближче познайомитися із творчістю Гражини Крук та відвідати експозицію, то поспішайте. Картини польської художниці експонуватимуться у Дніпродзержинську лише до 19 травня.

Автор: Катерина Узунова

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.