-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.93
Новини 24

Місячник із благоустрою оголошено в Кам’янському

Відповідно до розпорядження міського голови Андрія Білоусова, для приведення об’єктів та елементів благоустрою міста в належний санітарний стан після зимового періоду, у Кам’янському з 1 по 30 квітня 2018 року пройде місячник з благоустрою території міста. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Щоб привести місто до ладу напередодні Великодніх і Травневих свят, заплановано виконати великий обсяг робіт.

Адміністраціям районів рекомендовано організувати участь у місячнику підприємств, організацій, установ різних форм власності, мешканців районів; керівникам підприємств, організацій та установ – забезпечити належний санітарний стан закріплених та прилеглих територій. Керівникам виконавчих органів міської ради – організувати з підпорядкованими структурами виконання робіт для забезпечення належного санітарного стану території міста.

Також 21 квітня в Кам’янському планується провести загальноміську екологічну акцію з прибирання та озеленення міста в рамках Дня довкілля, який відзначається в Україні у третю суботу квітня. У зв’язку з цим заплановано здійснити низку заходів з благоустрою території у всіх районах міста, селищі Карнаухівка, у закладах освіти та охорони здоров’я.

Останнє редагування Понеділок, 02 квітня 2018 17:24

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.