-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.28   EUR 31.03
Новини 24

Молдова відмовляється від призову на військову службу

У Молдові вирішили відмовитись від призову на строкову військову службу і замінити її професійною армією. Про це заявив лідер правлячої Демократичної партії Молдови Влад Плахотнюк, передає «24 канал».

За його словами, протягом двох років країна повністю відмовиться від призову на строкову військову службу – її замінить професійна армія.

«Ми обговорили це питання сьогодні, на засіданні керівництва ДПМ із членами уряду і депутатами парламенту. Ми прийняли політичне рішення про поступову відмову від призову на військову службу», – заявив Плахотнюк під час брифінгу.

Він пояснив, що вже починаючи з осені 2018 року кількість призовників буде скорочуватися, паралельно з цим процесом формуватиметься професійна армія.

«Таким чином ми почнемо створювати професійну, добре оснащену сучасну армію», – заявив лідер правлячої партії Молдови. Він зазначив: це рішення зумовлене тим, що багато молоді не хоче служити в армії та, щоб уникнути призову, платить великі гроші.

«Це ненормальна ситуація, яка породжує корупцію. Ми повинні покласти край ситуації, коли в армії служать тільки ті, хто не може заплатити гроші», – наголосив політик.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.